ДНЗ "Пролісок"

 

ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ ДНЗ «ПРОЛІСОК»

 

У мальовничому селі Деражне в 1955 році, в якому функціонувала одна мішана група. Завідуючою працювала Гдоньян Ганна Марківна. Дитячий садок був розміщений у будинку, який розташований поряд з нинішнім навчальним закладом.

В 1957 році завідуючою дитячим садком була Скуба Галина Михайлівна.

У 1958 році відкрилися ясла, дітей приймали з 2-ох місячного віку, друга група була мішаною. Завідуючою яслами у цей час була Шептицька Олександра Пантелеївна.

У 1959 році, колиДеражне перестало бути районним центром, лікарню перевели в приміщення райкому партії, де вона і по даний час, а приміщення лікарні передали під ясла-садок. Завідуючою була Печеник Ганна.

З серпня 1959 року зав.садком – Максимчук Лідія Федотівна, а з 1970 по 1982 рік – Сенів Людмила Луківна.

В дошкільному закладі була 1 ясельна група і 2 дитсадкові. З 1972 року відкрили ще одну ясельну групу.

У 1981 році побудовано приміщення нового типового дитячого садка. 20 червня 1981 року відбулося його відкриття. З цього часу функціонує 2 ясельні і 4 садкові групи. Завідуючою стала Оліферчук Валентина Леонідівна.

З 1999 року по даний час завідувачем Деражненського ДНЗ «Пролісок» працює Шабаровська Алла Олексіївна.

Засновником Деражненського ДНЗ є Деражненська сільська рада. Дошкільний заклад створений внаслідок реорганізації Деражненського НВК (дошкільне відділення) 19 вересня 2007 року.

У ДНЗ функціонує 5 груп: 1 ясельна, 2 молодших, 1 старша,

1 різновікова.

У ДНЗ створені умови для ігрової діяльності у приміщенні та на вулиці.

Діяльність ДНЗ також спрямована на розвиток системи музичних здібностей, музичного сприймання, творчої активності у дітей. Вирішенню цих завдань сприяють належні умови: естетично оформлений музичний зал для музичних занять, свят, розваг, театралізованих дійств.